Powiększanie piersi Kraków

Bez kategorii, niesamowite

Każda kobieta pragnie mieć jędrne, kształtne piersi, są to bowiem jedne z największych kobiecych atutów. Najczęściej narzeka się na niewielki rozmiar biustu, nieproporcjonalny kształt. Może bardzo przeszkadzać, wręcz odbierać radość z życia, kobieta czuje się wtedy niekomfortowo i jest nieśmiała. Jeśli tylko zdrowie i pieniądze pozwalają na wykonanie powiększanie piersi Kraków, naprawdę warto.

Powiększanie piersi Kraków

Historia mammoplastyki

Zabieg powiększania piersi to dokładnie chirurgiczna korekta wielkości i kształtu kobiecego biustu. W XI wieku dokonany został pierwszy w historii zabieg powiększenia piersi w Niemczech. Tłuszczak na pośladku został usunięty, przeniesiony i wszczepiony do piersi. Jednak dopiero w drugiej połowie XX wieku zabieg stał się popularny.

Jak przebiega zabieg?

Sama operacja trwa około dwóch godzin, a pacjentka może wyjść ze szpitala już po dobie.Potem oczywiście trzeba udać się jeszcze do lekarza, który kontroluje proces gojenia i w końcu zdejmuje szwy pooperacyjne.Implant może być umieszczony częściowo lub całkowicie pod mięśniem piersiowym większym lub nad mięśniem, a także pod tkanką gruczołową. Dzisiaj dostępne są urządzania, które umożliwią pacjentką zobaczenie efekt operacji jeszcze za nim dojdzie do początku.

Stosowane są implanty solne lub silikonowe. Mogą przypominać kroplę łzy lub być okrągłe. Chirurg nacina i szyje tak,że blizny są praktycznie niewidoczne.Po zabiegu pacjentka powinna nosić specjalny stanik, który nada piersiom właściwy kształt. Proces gojenia trwa przeważnie 3 miesiące i to właśnie po tym okresie widać finalne efekty.

Pamiętaj jednak żeby nie przesadzić. Duże piersi mogą być poważnym problemem dla zdrowia , są większym obciążeniem dla kręgosłupa, mogą opadać i być nieładne.

 

Powiększanie piersi Kraków

Po operacji będziesz mogła poczuć się kobieco i seksownie we wszystkim co ubierzesz, a w stroju kąpielowym będziesz zachwycać .Jeśli faktycznie małe piersi utrudniają Ci radość z życia powiększanie piersi Kraków to świetne rozwiązanie.